Ważne informacje

Szanowni Goście!

Gospodarze Ośrodka będą wdzięczni za zaakceptowanie poniższego regulaminu i współpracę w celu lepszego funkcjonowania ośrodka, co zapewni Państwu bezpieczny i wygodny pobyt.
Prosimy o zgłaszanie uwag i opinii bezpośrednio do nas – recepcja, na adres mailowy:
diana8@diana8.pl lub telefonicznie: 697 740 532.
Pomocne będą również oceny wystawione na portalach: Facebook, Booking lub Nocowanie.

PODSTAWOWE INFORMACJE

 1. Doba hotelowa zaczyna się o 18.00, a kończy o 13.00. Późniejszy wyjazd lub wcześniejszy przyjazd wiąże się z dodatkową opłatą po wcześniejszym uzgodnieniu z kierownictwem Ośrodka.
 2. Prosimy o zgłaszanie przewidywanej godziny odjazdu z jednodniowym wyprzedzeniem, w celu odbioru kluczy przez pracownika recepcji.
 3. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zaginione.
 4. Na terenie Ośrodka działa bezpłatne Wi-Fi.
 5. Kosze na śmieci znajdują się za domkami (patrz plan Ośrodka >>). Prosimy o respektowanie zasad segregacji odpadów; szkło / tworzywa sztuczne i metale/ papier / bio zmieszane po segregacji (poznaj Zasady Segregacji >>)
 6. Palenie papierosów (tradycyjnych i e-papierosów) tylko w dozwolonych miejscach, wyznaczonych na terenie ośrodka..


OPŁATY

 1. Najpóźniej w dniu przyjazdu należy dokonać całkowitej opłaty za pobyt w Ośrodku (to znaczy: za czas określony w rezerwacji).
  Na życzenie wystawiamy faktury VAT.
 2. Pobierana jest opłata klimatyczna według stawek Gminy Sianów.
 3. Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z pobytu, a jego wpłata jest równoznaczna z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu. Rezygnacja z części pobytu, z przyczyn niezależnych od kierownictwa Ośrodka nie jest podstawą do zwrotu kosztów pobytu.
 4. Parking na terenie Ośrodka jest bezpłatny dla jednego pojazdu i przypisany do numeru domku. Prosimy o podanie numeru rejestracyjnego samochodu i bezwzględne przestrzeganie parkowania na swoim miejscu.
 5. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za uszkodzenie, zniszczenie lub brak przedmiotów, wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy lub z winy odwiedzających ich osób.
 6. Korzystanie z własnych urządzeń grzewczych wiąże się z wcześniejszym ustaleniem dodatkowej opłaty.

Osoby odwiedzające naszych gości mogą przebywać na terenie Ośrodka w godz. od 8.00 do 22.00. tylko po uprzednim poinformowaniu kierownictwa Ośrodka. Dłuższy pobyt wiąże się z dodatkową opłatą (za całą dobę).

POKOJE

W wyjątkowych wypadkach dopuszczalna jest zmiana ustawienia mebli w wynajmowanych domkach pod warunkiem zgłoszenia takiej potrzeby i przywrócenia go do pierwotnej wersji przed wyjazdem.

UWAGA: W pokojach znajdują się chłodziarki bezszumowe! Prosimy nie regulować, tylko cierpliwie czekać.


ZWIERZĘTA

 1. Na terenie Ośrodka mogą przebywać małe zwierzęta domowe.
 2. Warunkiem pobytu jest zobowiązanie się do trzymania zwierząt na smyczy, wyprowadzania ich poza teren Ośrodka i sprzątania po swoich podopiecznych (zwyczajnych i nadzwyczajnych) nieczystości.
 3. Większe psy mogą przebywać wyłącznie przed i po sezonie letnim (wskazane jest, by miały założony kaganiec).
 4. Opłata – 20 zł za dobę. Pobieramy kaucję w wysokości 500 zł.


ATRAKCJE NA TERENIE O.W. DIANA

 1. Sala bilardowa przeznaczona jest tylko dla dorosłych gości Ośrodka. Dzieci mogą z niej korzystać jedynie pod opieką rodziców. Stół do bilardu jest na żetony, które można kupić w recepcji Ośrodka.
 2. Stoły do gry w ping-ponga znajdują się na tarasie przed recepcją. Sprzęt do gry można bezpłatnie wypożyczyć w recepcji Ośrodka.
 3. Codziennie oprócz sobót o godz.18:00 w Galerii Obrazów YVETTE odbywają się bezpłatne warsztaty plastyczne dla dzieci. Efekty zajęć można podziwiać w każdy piątek na wernisażu w Galerii.
 4. Duży, kolorowy plac zabaw z atrakcyjnym wyposażeniem znajduje się na zielonym terenie obok dwupiętrowych domków.
 5. Goście lubiący spędzać aktywnie wolny czas mogą skorzystać z boiska do siatkówki oraz boiska do badmintona. Potrzebny sprzęt można bezpłatnie wypożyczyć w recepcji Ośrodka.

Liczymy na respektowanie potrzeb innych i zachowanie umożliwiające spokojny sen sąsiadom.

ŻYCZYMY MIŁEGO WYPOCZYNKU

+48 697 740 532