Ośrodek Wypoczynkowy Diana w Łazach

Zapraszamy Państwa do Ośrodka Wypoczynkowego Diana w Łazach, położonego w pobliżu lasu i w odległości 250m od szerokiej, strzeżonej i ekologicznie czystej plaży oraz jezior (Jamno i Bukowo) umożliwiających wędkowanie.

Oferujemy pobyty w domkach i pokojach mieszczących się w pawilonie z tarasem.

Na terenie ośrodka Diana znajduje się 39 domków letniskowych, w tym 4-6 osobowe domki piętrowe o wysokim standardzie, które zapewniają komfortowe warunki wypoczynku również po sezonie.

Wszystkie domki posiadają łazienki oraz kuchenki gazowe i lodówkę. Pokoje posiadają tylko chłodziarkę i czajnik elektryczny.

Na ogrodzonym terenie ośrodka Diana znajduje się: duży plac zabaw, boisko do siatkówki i badmintona, stoły do tenisa i stół do bilarda, oraz bezpłatny parking dla gości.

W ośrodku jest również Internet bezprzewodowy.

Za dodatkową opłatą, mogą Państwo korzystać z ziemnych kortów tenisowych, aquaparku, basenu krytego, sauny, jacuzzi znajdujących się na terenie sąsiadujących z nami ośrodków (Fala1, Holiday Camping Resort, Solaris).

Pobyty sprzedawane są bez wyżywienia. Istnieje możliwość wykupienia całodziennego wyżywienia lub tylko obiadów w ośrodku Fala1.

Recepcja i wejście główne do sali konferencyjnej oraz Galerii Yvette.

Stoły do tenisa w tle wejście do sali ze stołem do bilarda.

Sala konferencyjna

Plac Zabaw

Galeria Yvette

+48 697 740 532