Galeria Yvette – magiczne miejsce dla wrażliwych ludzi

Tu spotykają się energie ziemi i nieba, kosmiczne wzory i kolory odkrywają zupełnie nowe przestrzenie dla naszych znanych i nieznanych zmysłów. Stymulują do wyrażenia emocji w pokojowy sposób.

Galeria Yvette zaistniała, bo samo miejsce domagało się czegoś szczególnego! A sztuka, ta prawdziwa, czyli płynąca z wnętrza i niczym nieograniczona jest właśnie tym czymś szczególnym. W dorosłym życiu bardzo trudno zauważyć jak bardzo jesteśmy pod wpływem schematów, dogmatów i zasad, bo tak nam „weszły w krew” jakby były nasze. Dzieci mają jeszcze szansę na bycie sobą, tylko trzeba tę tożsamość uszanować i pozwolić się jej rozwijać.
Potrzeba rodzi nowe kierunki działań i tak też było w tym przypadku.
To dzieci oglądając obrazy wiszące w Galerii , poczuły ogromną ochotę wykazania się swoimi umiejętnościami plastycznymi. Już następnego dnia dostały taką możliwość. I w ten sposób zainicjowały nowy rozdział życia Galerii Yvette. Bo przecież najpiękniejszy pałac jest smutny i zimny bez swoich mieszkańców.
 
Yvette

Jeśli tak postrzegacie świat i chcecie zabawić się w AKADEMIĘ ROZWOJU DUSZY, zapraszamy do „GALERII YVETTE”.

TUTAJ MOŻNA PODZIELIĆ SIĘ SWOJĄ DUCHOWĄ POTRZEBĄ Z INNYMI
– pokazać efekt końcowy twórczej pracy (np. obrazy, zdjęcia, filmy, rzeźby, potrawy, wypieki, bibeloty, wiersze, zagadki, pluszowe zabawki …… i jeszcze , jeszcze więcej ……)
– opowiedzieć o tym jak doszło do jego powstania, bo istnieją takie, które muszą powstać za wszelką cenę.
– podzielić się swoimi nowatorskimi odkryciami, skonfrontować techniki wyrazu w danej dziedzinie twórczości, odkryć swoją ścieżkę.
– zwyczajnie pogadać z drugą duszą.

+48 697 740 532