Alina
Alina
Czytaj więcej
Super obiekt dla rodzin z dziećmi. Domek wygodny. Bardzo dobrze wyposażony aneks kuchenny. Ciekawy plac zabaw dla dzieci, daleko od bramy, duży plus zajęcia plastyczne dla dzieciaków. Wszystko zgodne z opisem. Blisko morza. Cisza i spokój pomimo obecnosci dzieci na placu zabaw. Wieczorem, gdy są większe fale słychać szum morza. Nie podobało się · Nie mam uwag.
Justyna
Justyna
Czytaj więcej
Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Świetnie wyposażone domki, bardzo czyste, duży plac zabaw. Do plaży kilka minut spacerem. Ponadto w ośrodku prowadzone są zajęcia jogi i zajęcia artystyczne dla dzieci.
Katarzyna
Katarzyna
Czytaj więcej
Bardzo czysty i zadbany ośrodek, mieszkanko bardzo dobrze wyposazone, cisza i spokój. Bardzo mila Pani z obsługi. Jesteśmy zadowolwni. Bardzo komfortowa lazienka, przestrzenna kabina prysznicowa. Niedaleko do morza, miasteczko i dla rodzin z dziecmi i dla samotników. Polecamy ośrodek, chętnie skorzystamy w przyszlosci z wizyty w tym ośrodku.
Gosia
Gosia
Czytaj więcej
Piekne przyjemne miejsce. Cisza spokój w oddali słychać szum morza do którego jest bardzo blisko. Pokoje czyste i zadbane, miejsce parkingowe przypisane dla każdego. Było nam bardzo miło na pewno wrócimy.
Poprzedni
Następny

Przeczytaj więcej opinii na booking.com

Przeczytaj więcej opinii na facebook

Przeczytaj więcej opinii na nocowanie.pl

+48 697 740 532