Alina
Alina
Czytaj więcej
Super obiekt dla rodzin z dziećmi. Domek wygodny. Bardzo dobrze wyposażony aneks kuchenny. Ciekawy plac zabaw dla dzieci, daleko od bramy, duży plus zajęcia plastyczne dla dzieciaków. Wszystko zgodne z opisem. Blisko morza. Cisza i spokój pomimo obecnosci dzieci na placu zabaw. Wieczorem, gdy są większe fale słychać szum morza. Nie podobało się · Nie mam uwag.
Justyna
Justyna
Czytaj więcej
Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Świetnie wyposażone domki, bardzo czyste, duży plac zabaw. Do plaży kilka minut spacerem. Ponadto w ośrodku prowadzone są zajęcia jogi i zajęcia artystyczne dla dzieci.
Katarzyna
Katarzyna
Czytaj więcej
Bardzo czysty i zadbany ośrodek, mieszkanko bardzo dobrze wyposazone, cisza i spokój. Bardzo mila Pani z obsługi. Jesteśmy zadowolwni. Bardzo komfortowa lazienka, przestrzenna kabina prysznicowa. Niedaleko do morza, miasteczko i dla rodzin z dziecmi i dla samotników. Polecamy ośrodek, chętnie skorzystamy w przyszlosci z wizyty w tym ośrodku.
Gosia
Gosia
Czytaj więcej
Piekne przyjemne miejsce. Cisza spokój w oddali słychać szum morza do którego jest bardzo blisko. Pokoje czyste i zadbane, miejsce parkingowe przypisane dla każdego. Było nam bardzo miło na pewno wrócimy.
Poprzedni
Następny

Przeczytaj więcej opinii na booking.com

Przeczytaj więcej opinii na facebook

Przeczytaj więcej opinii na nocowanie.pl

Call Now Button+48 697 740 532